Pokoje

 • Sekretna fabryka Świętego Mikołaja

  Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia trwają cały rok. Każdego dnia elfy prężnie pracują, a Święty Mikołaj nadzoruje ich dokonania - w jednym celu - by dzieci otrzymały swoje prezenty na Gwiazdkę. Jednak w tym roku wszystko może potoczyć się inaczej, bo Mikołajowi, podczas drzemki zniknęła z kieszeni lista z adresami dzieci, a bez niej nie będzie prezentów! Tylko Ty, młodszy Elfie, możesz rozwikłać zagadkę jej zniknięcia i uratować święta! Czy Ci się uda? To już zależy od Ciebie!

 • 13 posterunek

  Jesteście uwięzieni w pilnie strzeżonym więzieniu, z którego – jak głosi legenda – nikt nigdy nie zdołał uciec. Czy Wam uda się jako pierwszym? Wygląda na to, że strażnik właśnie wyszedł na przerwę, a Wam otworzyła się możliwość ucieczki. Słyszeliście, że było już wiele tragicznie kończących się prób, szukajcie więc śladów i pomóżcie współwięźniom. Władze więzienia surowo karzą uciekinierów, więc pospieszcie się, bo za 60 minut stracicie wolność na zawsze... .

 • Militarny kryzys

  Zdrada! Spiskowcy, w Waszym tajnym wojskowym schronie nuklearnym podłożyli bombę, która zagraża całej bazie wojskowej. Ponadto zaryglowali i zakodowali wyjścia uniemożliwiając ucieczkę. Wraz ze swoją kompanią musicie wydostać się z militarnej bazy, aby zachować życie i odnaleźć spiskowców. Pamiętajcie, że zegar tyka i już za 80 minut schron i pobliskie tereny znikną z powierzchni ziemi!

 • Serce Roztocza

  Roztocze to bliska i piękna kraina, która wzbudza skojarzenia z naturą i wspaniałymi, czystymi widokami. Podczas wyprawy w te strony, przekonujesz się że posiada także tajemnicze, niezbadane i niebezpieczne miejsca. Gdy zapada zmrok, mistyczny mrok spowija legendarny las i powoduje że czujesz czyjąś obecność... . Wyrwij się z mroków tajemniczego lasu i ucieknij zanim będzie za późno. Masz tylko 80 minut!

 • Chory Lekarz

  Ten szpital wygląda na spokojne, lecz stare miejsce, gdzie wokół leżą typowe dla tego miejsca przedmioty i meble. Nie wszystko jednak jest takie jak się wydaje. Znalazłeś się tutaj nie znając powodu i czujesz, że tu nie pasujesz. Czas coś z tym zrobić. Walczysz nie tylko o wolność, ale także o życie. Odkryjesz wkrótce, że to nie jest zwykły szpital, lecz coś dużo bardziej przerażającego... . Zmierz się z koszmarem i odzyskaj wolność.

©2024 Chillout Zamość, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie Net Partners